Skip to main content

Büşra Aşveren

İstanbul’da doğdum ve dünyanın birçok yerinde büyüdüm. Lisans eğitimimi Boğaziçi Üniversite’sinde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Yoga ve Psikolojiyi bir araya getirmeden önce global spor markalarında İnsan Kaynakları alanında çalıştım.

Konfüçyus’un “Sevdiğin işi yaparsan, ömür boyu çalışmazsın.” sözünden ilham alarak; severek okuduğum mesleğimi ve hayatımın bir parçası olan yogayı bir araya getirmeye karar verdim. Kendimi aydınlatmaya çıktığım bu yolculuğumda başkalarına da ışık olmak niyetiyle…

Yoga, derin psikoloji, farkındalık, Gölge Çalışması ve sinirbilimin yenilikçi bileşimini kullanarak Yoga Psikoterapist olarak çalışıyorum. Her ekole sıcak yaklaşıp, kendi bilgilerimle harmanlayarak aktarıyorum.

Chris Chavez ile Yoga Allianz onaylı 200 Saat Temel Yoga Uzmanlaşma Programı, Ashley Turner ile Yoga Allianz onaylı 300 Saat İleri Seviye Yoga Uzmanlaşma Programını ve Serdar Prem ile Tantra Awaken Uzmanlık Programını tamamladım.

Amacım, düşüncelerinizi organize etmenize, zihninizi rahatlatmanıza ve şüphelerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olmak, böylece gelecek hakkında strese girmeyi bırakıp her şeyin şimdide olmasını sağlamak.

Büşra Aşveren